У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

ДОГОВІР-ОФЕРТА.

Цей Договір визначає умови використання сайту https://styllo.org і правила продажу товарів в інтернет-магазині Styllo.

1. ОСНОВНІ ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Покупець - фізична особа або юридична особа, яка має намір замовити або придбати Товари, або замовляє, купує Товари, яка оформила Замовлення на сайті https://styllo.org

1.2. Продавець - приватний підприємець Маковська Оксана Степанівна, зареєстрований відповідно до законодавства України (Свідоцтво про реєстраціюААВ 476756 видано 06.06.2012р. м.Львів.), що здійснює продаж Товарів дистанційним способом.

1.3. При спільному згадуванні Продавець і Покупець також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».

1.4. Адміністрація Сайту - правовласник сайту https://styllo.org

1.5. Магазин - інтернет-магазин Styllo.

1.6.На сайті кожен Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом і цінами, вибрати Товар (-и), спосіб оплати і доставки, оформити Замовлення за допомогою мережі Інтернет.

1.7. Предметом купівлі-продажу можуть бути тільки Товари, покупка яких підтверджена співробітниками Продавця по телефону. , в порядку, передбаченому п. 3. даної Угоди.

1.8. Замовлення - оформлений запит Покупця на купівлю та доставку за вказаною у Замовленні адресою Товарів, обраних на сайті https://styllo.org, відправлений за допомогою мережі Інтернет.

1.9. Кур'єрська служба доставки - транспортна компанія, що здійснює доставку Товарів, згідно Замовлення Покупця.

1.10. Інформація - надається Покупцям Сайту інформація текстового та/абографічного характеру. Інформація призначена для громадян і не повинна використовуватися іншими особами, якщо це спеціально не передбачено чинним законодавством України. 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ця Угода є договором-офертою між Продавцем і Покупцем.

2.2. Ця Угода про використання Сайту укладається між Продавцем, і будь-яким Покупцем. Продавець і Покупець в сукупності іменуються «Сторонами».

2.3. Замовляючи Товари в порядку, визначеному цією Угодою, Покупець погоджується з цією Угодою.

2.4. Продавець залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття. При незгоді Покупця з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

3. ОФОРМЛЕННЯ ТА ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Замовлення Покупця може бути оформлене за допомогою мережі Інтернет або іншими способами, встановленими Продавцем.

3.1.1. При оформленні Замовлення по телефону Покупець підтверджує, що ознайомлений з цією Угодою, і надає співробітнику Продавця інформацію, необхідну для оформлення Замовлення.

3.1.2. При оформленні Замовлення через мережу Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар і відправляє сформоване Замовлення Продавцеві .

3.2. Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем по телефону, в тому числі дату і час доставки товару. 

3.3. Обробка замовлення, в середньому, становить до 5 робочих днів,в деяких випадках до 10 робочих днів,про що попереджається Покупця.

3.4. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару,  Покупець повинен звернутися до Продавця по телефону.

3.5. Замовлення не рахується прийнятим,якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику інтернет-магазину по телефону(Покупець не відповідає на телефонний дзвінок чи знаходиться поза зоною досяжності.)

3.6.Замовлення може бути анульованим без пояснення на те причин.

4. ДОСТАВКА

4.1. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, погоджених Сторонами в порядку, передбаченому п. 3.3. цієї Угоди, тим не менш, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.2. Способи доставки: кур'єр компанії, кур'єрська служба, служба доставки.

4.2.1. Доставка здійснюється кур'єром компанії, кур'єрською службою і службою доставки. Вид доставки вибирає Покупець. Доставку оплачує Покупець згідно з тарифами служби.

4.3. При доставці замовлені Товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній в якості одержувача в Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем і / або Одержувачем, яка надала доручення на право отримання Товару.

5. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРИДБАНОГО В НАШОМУ МАГАЗИНІ

5.1.Звичайно ми розуміємо, що інтернет-магазин, це не фізичний магазин, де б Ви могли приміряти на себе одяг, що Вам сподобався, тому у нас передбачений обмін товару на інший колір,розмір та модель, або повернення.Для цього - обов'язково зв'яжіться з Продавцем по телефону вказаними в розділі Контакти.До повернення чи обміну приймається товар протягом двох днів не враховуючи дня отримання.

5.2. Оплата пересилання повернення здійснюється коштами Покупця.

5.3. Коштами Продавця здійснюється тільки в разі браку.

5.4.Повернення коштів проводиться протягом 2 -х банківських днів після повернення товару на склад інтернет-магазину за умови, що товар не був пошкоджений покупцем. Повернення коштів за товар відбувається зарахуванням на банківську карту. Всі операційні витрати за повернення коштів оплачує покупець. Сума витрат буде вирахувана із суми повернення автоматично.

6. ОПЛАТА ТОВАРУ

6.1. Ціна Товару вказується поруч з певним найменуванням Товару на Сайті.

6.2. Ціна Товару, зазначена на Сайті, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6.3. Оплата Товару Покупцем проводиться по повній передоплаті.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1.Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті:

- неправильного заповнення Замовлення, в т.ч. неправильного зазначення персональних даних;

- неправомірних дій третіх осіб.

7.2. Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при оформленні Замовлення в Магазині.

7.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, тобто подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

8.1.Адміністрація сайту https://styllo.org з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації відвідувачів свого інтернет-магазину. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політики Адміністрації сайту про захист персональних даних.Звертаємо вашу увагу на те, що компанія може надавати авторитетним третім особам узагальнені статистичні дані про клієнтів компанії, динаміку трафіка та схожі дані про сайт однак ці статистичні дані не будуть містити інформації, що дозволяє встановити особистість.

 

8.2.Адміністрація сайту зобов’язуєтеся здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Покупець надає добровільно .

8.3.Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані: такі як ім’я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу,номер телефону, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформацію про з’єднання і системну інформація.

8.4.Покупець погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у випадку, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.

8.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт https://styllo.org інформацію з метою покращення змісту інтернет-магазину, його доопрацювання, передачі інформації Покупцеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.

 

Опрацювання замовлень
  • Пн, Вт, Ср, Чт, Пт: з 10:00 до 19:00
  • Сб, Нд: Вихідний
Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×
Замовити зворотний дзвінок ×