У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Як правильно доглядати за курточками?

28 лютого 2019

У холодні пори року ми щодня носимо одну й ту ж теплу курточку, та через її часте використання швидко може виникнути необхідність у її пранні. Ми можемо занести її у хімчистку, проте, щоб регулярно це робити, потрібно немало грошей, тим більше, ми знаємо, що теплі курточки можна прати в домашніх умовах. Щоб куртка після домашнього прання не втратила форму, колір та загальний зовнішній вигляд, потрібно дотримуватись простих правил.

Порядок прання куртки у машинці

Щоб розібратися, як правильно прати курточку у машинці, потрібно дотримуватись простого алгоритму:

  1. Уважно прочитати всі позначення на бирці, де обов’язково буде зазначено, в якій температурі можна прати дану курточку. Зазвичай, це 35-40 градусів. Перевищення норми може призвести до зміни форми та кольору курточки. На цьому етапі варто подивитись, чи немає випадково на ярличку зображення трикутника, перекресленого двома лініями. У випадку, якщо таке позначення є, то доведеться відмовитись від прання курточки у машинці.  
  2. Потрібно відстібнути усі хутряні деталі, які можуть втратити вигляд після прання.
  3. Застібнути усі ґудзики та блискавки, щоб не пошкодити пральну машину. Рекомендовано перед пранням куртку вивернути навиворіт.
  4. Додаткове полоскання дозволить уникнути білих слідів від порошку.
  5. Якщо на бирці зображено квадрат із трьома вертикальними смужками, то це означає заборону віджимання куртки у машинці. Тобто, вам потрібно буде виконати цю процедуру вручну.
  6. Коли куртка буде сохнути, періодично віджимайте з неї зайву воду, що пришвидшить її висихання.  

Особливості прання куртки із наповнювачем синтепон

Даний алгоритм є орієнтовним, і він уточнюється в залежності від типу наповнювача куртки. Наприклад, питання, як прати куртку на синтепоні вирішити значно простіше, ніж розібратись із пранням пуховика.

Синтепон не є вибагливим, тому курточки із таким наповненням можна прати у машинці із температурою не більше 40 градусів. Щодо режиму, то рекомендовано обрати той, який призначений для прання синтетичних матеріалів. Додаткове та подвійне полоскання не буде зайвим, оскільки видалить залишки прального порошку.

Якщо дотримуватися цих простих правил, то випрати верхній жіночий одяг вдома буде просто, основне – уважно прочитати та розшифрувати усі позначення на ярличку. Дотримуючись усіх зазначених рекомендацій, догляд за одягом буде простим, а ваша куртка виглядатиме, як нова, незважаючи на те, скільки разів ви її прали.


Опрацювання замовлень
  • Пн, Вт, Ср, Чт, Пт: з 10:00 до 19:00
  • Сб, Нд: Вихідний
Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×
Замовити зворотний дзвінок ×