У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРИДБАНОГО В НАШОМУ МАГАЗИНІ

Звичайно ми розуміємо, що інтернет-магазин, це не фізичний магазин, де б Ви могли приміряти на себе одяг, пощупати, тому у нас передбачений обмін товару на інший колір,розмір та модель, або повернення.

 

1. Покупець, який уклав договір купівлі-продажу в режимі віддаленого доступу, може його розірвати без повідомлення причин протягом 5 днів з моменту отримання посилки, заповнивши бланк повернення. Бланк повернення повинен бути висланий разом з товаром. 

Бланк повернення товару

 

2.Покупець має право відмовитись від товару на відділенні кур'єрської служби,якщо по певних причинах,критеріях бачить,що товар йому не підходить.

3.Повернення вартості купленого товару здійснюється протягом 1-2 банківських днів з моменту отримання товару. Вартість товару підлягає поверненню шляхом перерахування на картку ПриватБанку замовника, або грошовим переказом через Укрпошту. Всі операційні витрати банку за повернення коштів оплачує покупець. Сума операційних витрат банку буде вирахувана із суми повернення автоматично.Вартість доставки та вартість повернення товару, що повертається, сплачує Покупець і ця сума не підлягає відшкодуванню.


4. Повернення товару можливий, якщо він не використовувався та відповідає стану, в якому він був куплений.Повинен мати комплект бірок та не містити слідів користування.

 

5. Разом з бланком про повернення вартості товару Покупець зобов'язаний надати ксерокопію посвідчення особи (1 сторінка паспорта), відповідно до законодавства України. Для повернення грошових коштів шляхом перерахування на банківську картку ПриватБанку необхідно вказати номер ідентифікаційного коду одержувача.

6. Покупець має право обміняти товар на ідентичний іншого розміру чи кольору (якщо товар має розмірний ряд та кольористичну гаму) чи інший товар по узгодженню з менеджером, шляхом оформлення нового замовлення. Взаємозалік не передбачений, інтернет-магазин повертає кошти клієнту за повернення в обов'язковому порядку.

7.Бракований товар або такий , який має дефекти повертається за рахунок Продавця.

 


Бланк повернення товару(необхідно роздрукувати і заповнити) ,відправити разом з товаром,що повертається.

 

 

 

 

 

  

Опрацювання замовлень
  • Пн, Вт, Ср, Чт, Пт: з 10:00 до 19:00
  • Сб, Нд: Вихідний
Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×
Замовити зворотний дзвінок ×