У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРИДБАНОГО В НАШОМУ МАГАЗИНІ

  Звичайно ми розуміємо, що інтернет-магазин, це не фізичний магазин, де б Ви могли приміряти на себе одяг, пощупати, тому у нас передбачений обмін товару на інший колір,розмір та модель, або повернення.У разі повернення чи обміну товару Вам необхідно,зв'язатись по телефону вказаному на нашому сайті,вказати номер замовлення,та дію щодо товару(повернення чи обмін),після чого вам буде вислано на e-mail:заяву на повернення коштів,яку потрібно буде заповнити,підписати та роздрукувати.Заповнену заяву відправляєте разом з товаром.

  Зверніть увагу!!!!Плата за пересилання товару здійснюється Покупцем.До повернення чи обміну приймається товар протягом двох днів не враховуючи дня отримання.

 Оплата пересилання повернення здійснюється коштами Покупця.

  Коштами Продавця здійснюється тільки в разі браку.

  Повернення коштів проводиться протягом 2 -х банківських днів після повернення товару на склад інтернет-магазину за умови, що товар не був пошкоджений покупцем. Повернення коштів за товар відбувається зарахуванням на банківську карту. Всі операційні витрати за повернення коштів оплачує покупець. Сума витрат буде вирахувана із суми повернення автоматично.

Опрацювання замовлень
  • Пн, Вт, Ср, Чт, Пт: з 10:00 до 19:00
  • Сб, Нд: Вихідний
Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×
Замовити зворотний дзвінок ×